Pieten willen een huisdier boeken? Bel: 06 – 54 66 46 85 of mail en ontvang een gratis artiestenadvies.
(Klik voor een vergroting op bovenstaande foto)
De Pieten Hoebedoelu en Watzegu hebben een grote wens. Ze willen namelijk graag een huisdier. Sinterklaas geeft ze daarom eerst een huisdier om mee te oefenen en te trainen. Alleen heeft Sinterklaas er alleen niet bij gezegd waarvoor er getraind moet worden. Als dit maar niet weer een van de laatste nieuwe grappen is van sinterklaas.
Dan laat Sinterklaas weten dat hij voor ons een hele lieve en schattige slang heeft meegenomen. Een slang is lekker rustig. Een prima huisdier om te oefenen er goed voor te zorgen. Hij hoeft maar één keer per week te eten en hoeft niet te wandelen.
Als we goed voor het huisdier zorgen dan mogen de Pieten volgend jaar zelf een dier uitkiezen. Ze gaan eerst op zoek naar de slang want deze moet dus ergens zijn. Er staan verschillende attributen met een bordje erbij dus dat kan niet moeilijk meer zijn de slang te vinden…. maar of alles goed gaat?
Let op! Aangezien er meestal meerdere optredens op een dag gepland staan dient er na afloop van een optreden direct afgebroken te kunnen worden. Indien Sinterklaas en zijn pieten direct na de voorstelling hun opwachting maken adviseren wij je hiermee rekening te houden. Desgewenst voorzien wij je van bruikbare tips om deze overgang geruisloos te laten verlopen.
Het is ook mogelijk om deze sinterklaasshow inclusief Sinterklaas te boeken. Vraag vrijblijvend naar de voorwaarden.
Gun jezelf de zekerheid dat je entertainment goed geregeld is! Boek Sinterklaasshow Pieten willen een huisdier bij TopActs.nl. Vraag om een vrijblijvende offerte.