Ferry Gerats – Table Magic boeken? Bel: 06 – 54 66 46 85 of mail en ontvang een gratis artiestenadvies.
Op WK-goochelen onderscheiden voor komisch goochelen
Ferry is een graag geziene gast op bedrijfsfeesten, personeelsfeesten, familie- en huwelijksfeesten, borrels, recepties en festivals, maar die ook veel te zien is op beurzen als klantenvanger voor een standhouder.
HUMOR
Door zijn humor en verstandsverbijstering wekkende mysteries is hij een van de meest gevraagde goochelaars van Nederland, want hij laat niet alleen iedereen versteld staan met zijn waanzinnige trucs maar wordt er ook heerlijk gelachen.
WONDEREN
De tablemagic van Ferry Gerats is goochelkunst die je raakt, omdat je niet alleen ziet maar ook voelt dat er wonderen plaatsvinden. Daar het verstand het onmogelijke weigert te accepteren ontstaat er een spanning tussen gevoel en verstand, die door een relativerende opmerking van Ferry Gerats tot ontlading komt met een bevrijdende lach. Door er op te wijzen dat het toch echt allemaal nep is, wordt de verwarring alleen maar groter waardoor er niets anders op zit dan het verstand te laten capituleren en alleen nog maar te genieten van het ondoorgrondelijke mysterie. Op deze manier is goochelen niet een voorstelling van vermakelijke kunstjes die je aanschouwt maar wordt het een intense beleving van de kracht van de illusie.
TABLEMAGIC
Tablemagic oftewel tafelgoochelen, laat zich het beste omschrijven als close up magic. Doordat er geen afstand is tussen publiek en goochelaar en men er dus letterlijk met de neus bovenop zit, is de impact enorm.
BEURSOPTREDENS
Op een beurs is hij de goochelaar die de beursbezoekers op een ludieke maar zeker ook snelle manier laat kennismaken met de standbemanning, waardoor zijn opdrachtgever verzekerd is van veel leads.
Ferry Gerats is de goochelaar in Nederland, die de meeste prijzen heeft gewonnen.
Dit gebeurde elf maal, verdeeld over verschillende categorieën, o.a. algemene goochelkunst, goochelen met speelkaarten, mentalisme en komisch goochelen. In het bijzonder noemen we hiervan: Wereldkampioenschappen Brussel onderscheiding voor komisch goochelen NationaalconcoursOnderscheiding voor originaliteit
In Bananasplit was hij te zien als de enige eerlijke geldvervalser. Hij is de huisgoochelaar van Heineken BV. Bovendien had hij de bijzondere eer om op te treden op de gala-avond van het nationaal congres voor de goochelkunst. En dit gebeurde niet één maar zelfs twee maal. Door zijn humor en zijn verstandsverbijstering wekkende mysteries is hij een van de meest gevraagde goochelaars van Nederland.
Evaluatie(s)
naam opdrachtgever: Vliegveld Twenthe Evenementenlocatie
algemeen rapportcijfer: 9Lees meer
naam opdrachtgever: Treant, locatie Veltman
algemeen rapportcijfer: 8
bijzonderheden: Gezamenlijke boeking van Goochelaar Ferry Gerats en Waarzegster Samira
Lees meer
Gun jezelf de zekerheid dat je entertainment goed geregeld is! Boek Ferry Gerats – Table Magic bij TopActs.nl. Vraag om een vrijblijvende offerte.